
Казки щоб навчатися з легкістю
Як себе поводити у тій чи іншій ситуації, як спілкуватися з оточуючими та інші правила та зразки поведінки діти краще розуміють через казки та повчальні історії. Пропонуємо батькам ознайомитися з деякими терапевтичними казками і, можливо, створити за цим прикладом свою казочку.
Медитації щоб керувати
своїми станами
Дитина не може заснути, або прокидається декілька разів за ніч чи жахається кожного гучного звуку? Використовуйте практику медитації, що допомомагає приборкати стрес та навчитися керувати своїм станом. Медитативні практики розслабляють, заколихують, додають впевненості та сил, впливають якнайкращим чином як на дітей, так і на дорослих.
Канал з записами аудиомедитацій
https://t.me/ScM4b1dg0s80ZGRi/44
приєднуйтесь!


(PDF, 4,68 MB)
Вправи щоб споратися з будь-якою ситуацією
Складні часи роблять дітей більш вразливими й одинокими. Стрес часто робить і дорослих, і дітей безпомічними, та саме зараз ми всі так потребуємо опори на внутрішню силу. Повернення собі сили.
Діти не завжди можуть сформулювати те, що їх турбує. І, на жаль, саме зараз не завжди можуть прийняти допомогу.
Ця книжка – практикум для дітей і підлітків, у якій кожне просте завдання може стати містком до відчуття сили, розуміння своїх емоцій. У ній є як заохочення до роздумів, так і конкретні практики з регулювання емоцій.
Усі 22 практики можна робити у своєму темпі подумки, можна працювати в самій книжці-практикуму, можна вирізати запропоновані шаблони і працювати з ними, можна розмальовувати.
Використовувати книжку діти можуть як самостійно, так і на уроках. Також її можна пропонувати для опрацювання з психологом. До кожного завдання є просте пояснення.
Психологиня Світлана Ройз розробила цей практикум за 3 місяці до війни, коли відчувала, що діти потребували більшої підтримки та зміцнення. З початком повномасштабної війни довелося його трохи змінити, щоби зробити акцент саме на внутрішній силі, забравши те, що зараз може спричинити травматизацію.
Для всієї команди, що працювала над практикумом, так важливо, щоб усі ми, діти і дорослі (а цей практикум можна використовувати й дорослим), відчували більше стійкості, впевненості та сили.